Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Befared dla przemysłu
Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy w gospodarce rynkowej to rodzaj działalność polegającej na przetwarzaniu produktów rolnych na wyroby gotowe lub półfabrykaty spożywcze i paszowe przy zastosowaniu przemysłowych metod produkcji.

Reduktory i motoreduktory produkcji BEFARED pracują od wielu lat w zakładach spożywczych i cukrowniach w całej Polsce. Nasza oferta obejmuje równiez remonty przekładni produkcji własnej oraz innch prducentów, dzięki którym napędy mogą pracować bezawaryjnie jeszcze przez wiele lat.

100% Polska firma
Tradycja i doświadczenie od pokoleń

test1   /   Zespół napędowy 3N-500

z silnikiem o mocy Ps=2,2kW/1000 obr./min. i sprzęgłem podatnym. Całość spoczywa na ramie. Zespół służy do napędu elewatora zbożowego.

Image

test1   /   Reduktor walcowy typoszeregu NR wielkości 03

zastosowany w zakładach cukierniczych. Zastosowana przekładnia posiada przełożenie i=31,5 i współpracuje z silnikiem o mocy Ps=1,5kW.

Image

test1   /   Remonty przekładni walcowych pras wysłodkowych

typu RS-64, RS-80, Stord 5000 oraz innych przekładni obcych producentów.

Korzystna wspólpraca
Wymierne korzyści

test1  /  Produkt wg. założeń klienta

test1  /  Pełne wsparcie i obsługa

Image

test1   /   projektujemy i wykonujemy jednostkowe napędy specjalne
Mając ogromne doświadczenie, świetne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów nie boimy się nowych wyzwań. Każdy nowy projekt, nietypową realizację, wymagające zamówienie staramy się od początku do końca dopasować do potrzeb klienta, wspierając cały proces merytorycznym doradztwem. Wszystko po to, aby finalnie stworzyć wysokiej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdej ze stron.

Image

Potrzebujesz produktu "szytego na miarę"?
Unikalnych rozwiązań dla Twoje firmy?