Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Befared dla przemysłu
Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny to jedna z kluczowych gałęzi przemysłu przetwórczego obejmującego wytwarzanie produktów na bazie substanci organicznych takich jak węglowodór, kauczuk czy drewno oraz substancji nieorganicznych takich jak minerały i rudy. FRiM BEFARED zajmuje się projektowaniem i produkcją kompleksowych rozwiązań, a także posiada szeroką ofertę produktów i usług dedykowanych dla przemysłu chemicznego.

100% Polska firma
Tradycja i doświadczenie od pokoleń

test1   /   Zespół napędowy BH-H-250

 wraz z silnikiem o mocy Ps = 55kW/1500 obr./min., sprzęgłem podatnym łączącym silnik z przekładnią oraz podbudową. Zespoły stosowane są napędu przenośników taśmowych.

Image

test1   /   Reduktor planetarny PPL-300

Przełożenie i=48,932. Moc przenoszona P=300kW.

Image

test1   /   Zespół napędowy przenośnika taśmowego

Przekładnia 2K-650 połączona poprzez sprzęgło podatne z silnikiem o mocy Ps=30kW/1000 obr./min. Całość osadzona na ramie.

Image

Korzystna wspólpraca
Wymierne korzyści

test1  /  Produkt wg. założeń klienta

test1  /  Pełne wsparcie i obsługa

Image

test1   /   projektujemy i wykonujemy jednostkowe napędy specjalne
Mając ogromne doświadczenie, świetne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów nie boimy się nowych wyzwań. Każdy nowy projekt, nietypową realizację, wymagające zamówienie staramy się od początku do końca dopasować do potrzeb klienta, wspierając cały proces merytorycznym doradztwem. Wszystko po to, aby finalnie stworzyć wysokiej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdej ze stron.

Image

Potrzebujesz produktu "szytego na miarę"?
Unikalnych rozwiązań dla Twoje firmy?