Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Befared dla przemysłu
Przemysł metalurgiczny

Przemysł metalurgiczny, jest jedną z ważniejszych gałęzi przemysłu przetwórczego w Polsce. Zajmuje się przygotowaniem wydobytych z ziemi rud do uzyskania z nich czystego metalu, rafinacją metali oraz odlewaniem i produkcją stopów. Polskie hutnictwo na tle hutnictwa światowego przedstawia się bardzo dobrze, ponieważ jest jednym z najnowocześniejszych gałęzi tego sektora w Europie. Nasza firma oferuje wiele rozwiązań i gotowych produktów najwyższej jakości dla klientów branży metalurgicznej.

100% Polska firma
Tradycja i doświadczenie od pokoleń

test1   /   Przekładnia GK-1830

to przekładnia walcowa dwustopniowa o przełożeniu i=23,5. Współpracuje z silnikiem o mocy Ps=300kW/1000 obr./min. Przekładnia zastosowana jest w mechaniźmie podnoszenia suwnicy lejniczej o udźwigu 500t.

Image

test1   /   Reduktor C=350+500

to walcowy dwustopniowy reduktor o przełożeniu i=34,4 stosowany w mechaniźmie podnoszenia suwnicy. Przekładnia o mocy Ps=250kW.

Image

test1   /   Reduktor FRWP-1200

to walcowo-planetarny reduktor stosowany do napędu grudkownia bębnowego Reduktor współpracuje z silnikiem o mocy Ps=320kW/1490 obr./min. Przełożenie reduktora i=62,5.

Image

test1   /   Nawilżacz pyłu do odpylnika statycznego

przemysł hutniczy.

Image

Korzystna wspólpraca
Wymierne korzyści

test1  /  Produkt wg. założeń klienta

test1  /  Pełne wsparcie i obsługa

Image

test1   /   projektujemy i wykonujemy jednostkowe napędy specjalne
Mając ogromne doświadczenie, świetne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów nie boimy się nowych wyzwań. Każdy nowy projekt, nietypową realizację, wymagające zamówienie staramy się od początku do końca dopasować do potrzeb klienta, wspierając cały proces merytorycznym doradztwem. Wszystko po to, aby finalnie stworzyć wysokiej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdej ze stron.

Image

Potrzebujesz produktu "szytego na miarę"?
Unikalnych rozwiązań dla Twoje firmy?