Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Befared dla przemysłu
Przemysł paliwowo-energetyczny

Spółka BEFARED posiada szeroką ofertę produktów i usług dla klientów jednej z największej branży przemysłowej w Polsce. Przemysł paliwowo-energetyczny to dział gospodarki, w którym reduktory i motoreduktory prdukowane w naszej firmie stanowią nieodłaczny element urzadzeń służących do wydobywania oraz przetwarzania surowców energetycznych takich jak: węgiel, ropa naftowa i gaz ziemny.
Doświadczenie i pasja naszych inżynierów i projektantów pozwala na produkcję napedów specjanych, dostosowanych do wymogów klientów, a także urządzeń procujacych w szególnie trudnych warunkach.

100% Polska firma
Tradycja i doświadczenie od pokoleń

test1   /   Reduktor stożkowo-walcowy 3SW-450-SJ

jest reduktorem dedykowanym do zabudowy w napędach przenośników taśmowych, w wykonaniu przeciwwybuchowym ATEX grupa I kategoria M2 stosowanym w podziemnych zakładach wydobywających Węgiel Kamienny. Przekładnia przystosowana do współpracy z silnikami o mocy do Ps=400 kW. Przełożenie w zakresie od: i=17 do i=45.

Image

test1   /   Zespół napędowy SBH-H-315-2-D-10

z silnikiem o mocy Ps=160/1000 obr/min dedykowany do zabudowy w napędach przenośników taśmowych, korpus wykonany z żeliwa sferoidalnego, przełożenie i=10.

Image

test1   /   Reduktor stojący, stożkowo-walcowy trzystopniowy

z wałem wyjściowym wykonanym w formie tulei drążonej z pierścieniem zaciskowym.
Reduktor napędu kierującego gąsienic zbudowany jest w jednej z największych maszyn podstawowych jakie powstały dla europejskiego przemysłu górniczego - zwałowarka ZGOT Z-49 która pracuje na Kopalni Węgla Brunatnego.

Image

Korzystna wspólpraca
Wymierne korzyści

test1  /  Produkt wg. założeń klienta

test1  /  Pełne wsparcie i obsługa

Image

test1   /   projektujemy i wykonujemy jednostkowe napędy specjalne
Mając ogromne doświadczenie, świetne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów nie boimy się nowych wyzwań. Każdy nowy projekt, nietypową realizację, wymagające zamówienie staramy się od początku do końca dopasować do potrzeb klienta, wspierając cały proces merytorycznym doradztwem. Wszystko po to, aby finalnie stworzyć wysokiej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdej ze stron.

Image

Potrzebujesz produktu "szytego na miarę"?
Unikalnych rozwiązań dla Twoje firmy?