Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Befared dla przemysłu
Przemysł mineralny

Przemysł mineralny jest gałęzią zajmującą się przetwarzaniem surowców skalnych. Do najważniejszych produktów przemysłu mineralnego należą materiały budowlane.

Spółka BEFARED dostarcza przekładnie i cześci zamienne do zakładów mineralnych w całej Polsce. W ofercie można zlaleźć przekładnie uniwersalne, których konstukcja cechuje się olbrzymią trwałością i wytrzymałością oraz bezawaryjną pracą i łatwa obsługąa także nietypowe rozwiązania wg wymogów klientów.

100% Polska firma
Tradycja i doświadczenie od pokoleń

test1   /   Motoreduktor walcowy specjalny PWH-H-315-3-S-60

stosowany jako napęd podciągarki wagonowej w cementowni. Przekładnia wyposażona w silnik o mocy Ps=45kW. Przełożenie przekładni i=60.

Image

test1   /   Reduktor zespolony złożony z napędu głównego SBH-H-250

i napędu pomocnicze MBH-S1H-125. Dodatkowo napęd wysposażony jest w sprzęgło jednokierunkowe zabezpieczające przed cofaniem. Przedmiotowy reduktor ma moc P=55kW i służy do napędu przenośnika kubłekowego transportu kamienia wapiennego.

Image

test1   /   Reduktor walcowy wykonanie specjalne: SH-H-900-2-SF-19,3-1-LP-CO

stosowany w maszynie wyciągowej w Kopalni Chromu w Albanii. Przekładnia współpracuje z silnikiem o mocy Ps=400kW/485. Przełożenie przekładni i=19,3.

Image

Korzystna wspólpraca
Wymierne korzyści

test1  /  Produkt wg. założeń klienta

test1  /  Pełne wsparcie i obsługa

Image

test1   /   projektujemy i wykonujemy jednostkowe napędy specjalne
Mając ogromne doświadczenie, świetne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów nie boimy się nowych wyzwań. Każdy nowy projekt, nietypową realizację, wymagające zamówienie staramy się od początku do końca dopasować do potrzeb klienta, wspierając cały proces merytorycznym doradztwem. Wszystko po to, aby finalnie stworzyć wysokiej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdej ze stron.

Image

Potrzebujesz produktu "szytego na miarę"?
Unikalnych rozwiązań dla Twoje firmy?