Image
slide1.jpg
slide1.jpg

Befared dla przemysłu
Przemysł drzewno-papierniczy

Przemysł drzewno-papierniczy to gałąź przemysłu przetwórczego wykorzystująca jako surowiec do obróbki zasoby określonych gatunków drzew zgromadzone w kompleksach leśnych.

Spółka Befared może zaproponować przekładnie specjalne, dedykowane dla przetwórstwa drzewnego jak i papierniczego, ale również wiele produktów katalogowych, które są dostepne w ofercie.

100% Polska firma
Tradycja i doświadczenie od pokoleń

test1   /   Przekładnia listwowa stosowana do chwytaków drewna

 

Image

test1   /   Reduktor stożkowo-walcowy typoszeregu H typu BH-H-250

stosowany w przemyśle papierniczym. Reduktor o przełożeniu i=25 I mocy P=144kW współpracuje z silnikiem o mocy Ps=75kW/1500 obr./min.

Image

test1   /   Reduktory walcowe typoszeregu H

są powszechnie stosowane w przemyśle papierniczym jako napędy przedmiotowych maszyn. Reduuktory i motoreduktory tego typoszeregu produkowane są w zakresie przełożeń i=6,3-400 i mocy do 1300kW.

Image

Korzystna wspólpraca
Wymierne korzyści

test1  /  Produkt wg. założeń klienta

test1  /  Pełne wsparcie i obsługa

Image

test1   /   projektujemy i wykonujemy jednostkowe napędy specjalne
Mając ogromne doświadczenie, świetne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół specjalistów nie boimy się nowych wyzwań. Każdy nowy projekt, nietypową realizację, wymagające zamówienie staramy się od początku do końca dopasować do potrzeb klienta, wspierając cały proces merytorycznym doradztwem. Wszystko po to, aby finalnie stworzyć wysokiej jakości produkt, który spełni oczekiwania każdej ze stron.

Image

Potrzebujesz produktu "szytego na miarę"?
Unikalnych rozwiązań dla Twoje firmy?